Öğrenmek Kişisel Bir İştir

Biz her çocuğun öğrenmeye olan ihtiyacını ve istekliliğini şaşırtıcı, kışkırtıcı, haz verici, eğlendirici öğrenme ortamları ve etkinlik programları ile destekleriz. Farklı alanlardaki yetenekleri su yüzüne çıkarmak üzere tasarlanmış bu etkinlik programları sayesinde çocuklar becerilerinden memnun ve kendine güvenen bireyler olarak yaşamayı öğrenirler. Kendi ve çevresiyle barışık bu küçük bireyler ise barış ve zenginlik içinde bir ortam yaratır. Bizimde içimiz sevinç ve umut dolar.

kucuk-adimlar-orf-muzik

ORFF VE
MÜZİK

Orff yaklaşımı ile yaptığımız müzik derslerinin amacı: bireysel yaratıcılık yoluyla estetik anlayışın ve sosyalleşmenin geliştirilmesidir.

küçük-adimlar-fiziksel-beceri

FİZİKSEL BECERİ KOORDİNASYON

Okulumuzda; çocuklara doğru hareket eğitimi ve sağlıklı gelişim için geçerli spor becerilerin kazanılması adına işinde uzman eğitmenlerle çalışmaktadır.

Kucuk-adimlar-modern-dans-bale

MODERN DANS VE BALE

Dans yalnızca eğlence ve zevk demek değildir. Dans desrlerine devam edilirse, tamamen bilinç altını hareketlendiren, özgür eğitici bir oyun halini alır.

kucuk-adimlar-yabanci-dil-dersleri

YABANCI DİL DERSLERİ

Çocuklara başka bir dilin varlığını anlatma, kulak – dil alışkanlığını kazandırma, günlük yaşamda kullanılan basit cümleleri anlama ve kullanmaları hedeflenmiştir.

kucuk-adimlar-yuzme-dersleri

YÜZME
DERSLERİ

Çocuklarımızın erken yaşta yüzme öğrenmesini istiyoruz. Haftada 1 kez deyenimli yüzme eğitmenimiz tarafından yüzme dersi verilecektir.

kucuk-adimlar-anneli-oyun-grubu

ANNELİ OYUN GRUBU

18 - 24 ay arası anneli oyun grubunda Oyunu esas alan akademik eğitimler yapılır. Çocukların gelişimleri aile ile paylaşılır.